Menu
Bogusław Grzanka
Agent Ubezpieczeniowy AVIVA
692 530 437
ul. Gdańska 14/20
40-719 Katowice
Przedsiębiorca

Jeśli jesteś osobą prowadzącą firmę, to informacje na tej stronie internetowej powinny Cię zainteresować.

Jeżeli ważne są dla Ciebie nie tylko zyski i dodatni bilans finansowy, ale również pewność, że zyski będą również wtedy, gdy dotknie Ciebie jako Szefa poważna dłuższa absencja zdrowotna, powodująca brak obecności w firmie.

Są przypadki przedsiębiorstw, gdzie faktycznie usługi które oferuję, są tylko kolejnym gadżetem. Żeby to zdiagnozować, proszę odpowiedz sobie na jedno pytanie. Odpowiedź zdiagnozuje sens dalszego zainteresowania ofertą.

Gdyby nastąpiło zdarzenie typu zdrowotnego lub wypadkowego, które całkowicie unieruchamia Cię np. na rok, to czy taka sytuacja przełożyłaby się negatywnie finansowo na Twoją firmę?

Jeśli odpowiedź jest na „nie” lub inaczej nie byłoby żadnego problemu, to jedynie pozostaje kwestia spadku majątku firmy, gdyby zdarzyło się to najgorsze.

Mam najlepszy i zdecydowanie najtańszy pomysł na rynku w Polsce, rozwiązania tego nieporządanego problemu, o którym prawie nigdy się nie myśli, ponieważ są zawsze „ważniejsze” sprawy .

Radca Prawny nie ma interesu, żeby właściciel firmy posiadał tego typu zabezpieczenie, a księgowy jest przede wszystkim od podatków, bilansów i kosztów.

Nie ubliżając nikomu, tylko agent od firm, może kompleksowo zabezpieczyć interesy właściciela firmy, bo ma do tego uprawnienia i kompetencje, a co najważniejsze interes.

Natomiast jesłi odpowiedź jest na „tak”, tzn. trzeba by było firmę zawiesić lub zlikwidować, ewentualnie ona by funkcjonowała, ale z dużo niższym zyskiem lub nawet stratą, to warto się ze mną spotkać i omówić ten temat.

Nikomu nie życzę takiej sytuacji, natomiast dotyczy ten temat przede wszystkim właścicieli firm jednoosobowych i firm gdzie szef organizuje, dowodzi, podejmuje trudne decyzje, które są kluczowe dla bilansu finansowego prowadzonej działalności, a brak jego obecności wpłynie negatywnie na firmę.

Dlaczego powinieneś spotkać się właśnie ze mną?

Ponieważ:

  • specjalizuję się głównie w ubezpieczeniach dla przedsiębiorców.
  • zaufało mi 300 klientów, z czego znacząca większość to właściciele małych, średnich i dużych firm zatrudniających nawet więcej niż 100 osób.
  • wszystkie roszczenia z ubezpieczeń zostały rozpatrzone na korzyść klienta
  • mam 11-letnie doświadczenie w tym biznesie
  • jestem najlepszym agentem w Częstochowie i czołowym w Polsce nie tylko pod kątem sprzedaży, ale również pod kątem utrzymania klienta i % pozytywnych rozpatrzonych roszczeń
  • osobiście zajmuję się wszystkim; nie tylko doradztwem, finalizacją sprzedaży ale również roszczeniami
  • mam uprawnienia do zawodu, co roku zdaję wewnętrzny egzamin, co świadczy, że potencjalny klient spotyka się z fachowcem z wszelkimi wymaganymi uprawnieniami. Można mnie sprawdzić na stronie Ministerstwa Finansów www.knf.gov.pl

AVIVA Radomsko