Menu
Bogusław Grzanka
Agent Ubezpieczeniowy AVIVA
692 530 437
ul. Gdańska 14/20
40-719 Katowice
Motocyklista

Oferta kierowana jest dla osób, których posiadają pasję jazdy na motorze i jednocześnie jest ważny spokój o przyszłość finansową.

Głównym powodem kierowanej oferty jest brak wyłączeń dotyczących jazdy motorem bez względu czy to jest „ścigacz”, czoper, harley, motocykl turystyczny, motocykl terenowy i każdy inny dopuszczony do ruchu ulicznego. Quad nie jest jednośladem ale również obejmuje ofertę. Motory trójkołowe czyli „trójślady” też.

Zdaję sobie sprawę, że spora grupa osób, która nie wyobraża sobie życia bez jazdy motorem nie interesuje dzień kolejny i temat typu „co by się wydarzyło gdyby?”

Natomiast jeśli jesteś pasjonatą jednośladów ale również ważna jest dla Ciebie troska o siebie i najbliższych w przypadku niezaplanowanych nieporządanych zdarzeń na drodze, bo jednak jest rodzina i są zobowiązania to oferta jest dla Ciebie.

Statystyki są wiadomo jakie i jeśli obawiasz się, że nie koniecznie z Twojej winy ale z powodu błędów innych kierowców może coś się wydarzyć nieporządanego, to utrzymamy płynnośc finansową Twojej rodziny, dochodów, spłacimy wszelkie zobowiązania i otrzymasz świadczenia na leczenie, rehabilitację. Ubezpieczenie działa 24h/dobę i jest ważne nie tylko jeżdząc po Europie ale na całym świecie.

Moim zadaniem jest stworzenie rozwiązania finansowego, które spowoduje Twój spokój o finanse, żebyś mógł cieszyć się wolnością jazdy na motorze.
Zapraszam Cię do spotkania, ze mną i wspólne sprawdzenie możliwości współpracy.


AVIVA Radomsko